Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

2 kwietnia 2011. nasza młodzież uczestniczyła w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w brydżu sportowym, które były rozgrywane w Katowicach. W rozgrywkach uczestniczyła młodzież z województw: lubuskiego, śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Niestety, nie powtórzyliśmy sukcesu z ubiegłego roku, kiedy przywieźliśmy z MMM  srebrny medal. Nasze dwie pary ostatecznie uplasowały się na wysokich, punktowanych miejscach, a do medalu zabrakło w efekcie końcowym pięciu setnych procenta! Najlepszy wynik uzyskali Jakub Patreuha – Patryk Patreuha (62, 70 %) i Norman Lippik – Rafał Molenda( 60, 67 %), które to pary uplasowały się odpowiednio na IV i V miejscu w zawodach. Pozostałe dwie pary: Jakub Dziuba – Jan Dziuba oraz Szymon Kut – Krystian Fecyk zajęły dalsze miejsca.

Eliminacje strefowe Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Równolegle do turnieju młodzików rozgrywane były eliminacje strefowe do XVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych. Juniorzy sprawili nam miłą niespodziankę kończąc ten turniej na III miejscu. Brązowy medal wywalczyła para Dawid Permus – Mateusz Bieńkowski (60, 70 %). Nasi juniorzy wespół ze złotymi medalistami z Wrocławia (Sammy Bałdysz – Piotr Marcinowski), będą reprezentować Dolny Śląsk w finale, który odbędzie się na przełomie kwietnia i maja w Augustowie. Życzymy powtórzenia sukcesu w finale!